Producent wyrobów drzewnych

Eugeniusz Knapczyk
Produkcja Wyrobów Drzewnych

O nas

Przedsiębiorstwo Produkcja Wyrobów Drzewnych działa w branży przemysłu drzewnego i jest firmą produkcyjno – handlowo - usługową. Firma została założona w 1993r., zatem funkcjonuje na rynku już od 27 lat i posiada stabilną pozycję oraz stale rosnące grono klientów.

Jesteśmy firmą rodzinną. Zajmujemy się produkcją wyrobów z drewna litego: drewna twardego, liściastego (dąb, buk, jesion) i tzw. drewna miękkiego, iglastego (sosna, świerk). Nasze produkty to głównie schody drewniane, blaty kuchenne, blaty na stoły, parapety, deski klejone, różnego rodzaju listwy przypodłogowe i wykończeniowe, cokoły, ćwierćwałki, kantówki, poręcze, progi.

Przewagę konkurencyjną zyskujemy m.in tym, że dzięki szerokiemu zapleczu technicznemu i doświadczonej kadrze jest w stanie wykonać nawet niestandardowe zamówienia. Ponadto posiadamy szeroką gamę gotowych wyrobów z drewna i świadczymy usługi stolarskie np. docinanie elementów drewnianych na wymiar, obróbka drewna, suszenie drewna na zlecenie. Posiadamy wysoką jakość produktów oraz konkurencyjne ceny.